Verejnazakazka.sk | O nás

Verejnazakazka.sk ist der von Dolphio Technologies selbst entwickelte Vergabedatenbankdienst, der seit mehr als 10 Jahren für seine Kunden in 7 europäischen Ländern Ausschreibungen öffentlicher Vergaben zuverlässig überwacht.

Verejnazakazka.sk je vlastnoručne vyvinutá služba databázy verejného obstarávania spoločnosti Dolphio Technologies, ktorá už viac ako 10 rokov spoľahlivo monitoruje verejné obstarávania pre svojich klientov v 7 krajinách Európy. Neveríme v predražené balíky služieb popísané neprehľadným malým písmom. Výhodou nášho monitoringu verejného obstarávania je, že zverejňujeme obchodné príležitosti vo verejnom obstarávaní transparentne a bezplatne. Denne monitorujeme oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania a vyhlásenia ponukového konania v súkromnom sektore, navyše zbierame aj ponuky, ktoré nedosahujú finančný limit verejného obstarávania a posielame ich našim klientom e-mailom.

Vývoj - 15 rokov
Skúsenosť - 12 rokov
Odborné know-how – 12 rokov
informator-javnihrazpisov.si Razpisi - o nama (7)

Stabilné zázemie

Už viac ako 10 rokov sme stabilným hráčom na trhu monitorovania verejného obstarávania na Slovensku a v ďalších 6 krajinách Európy. Vieme, čo robíme.
informator-javnihrazpisov.si Razpisi - o nama (5)

Skúsenosti

Naši kolegovia majú bohaté a rôznorodé skúsenosti v oblasti verejného obstarávania a obstarávania, a to vo všetkých odvetviach. Pomôžu vám úspešne sa uchádzať o verejné zákazky a získavať nových zákazníkov.
informator-javnihrazpisov.si Razpisi - o nama (8)

Technológie

Rozumieme databázam. Vyvinuli sme a prevádzkujeme vlastnú službu monitoringu verejného obstarávania, čo nám umožňuje rýchlo reagovať na akékoľvek zmeny údajov.
informator-javnihrazpisov.si Razpisi - o nama (3)

Pohľad na MSP

Vieme, aké dôležité je, aby sa malé a stredné podniky podieľali na verejných investíciách a poskytli úspešnú ponuku.
informator-javnihrazpisov.si Razpisi - o nama (1)

Transparentnosť

Veríme v presné a komplexné informácie. Naši klienti môžu v našej databáze vyhľadávať pomocou rôznych vyhľadávacích kritérií (napr. CPV kódov, hľadaných výrazov či typov dokumentov) a tiež nájsť skoršie oznámenia.
informator-javnihrazpisov.si Razpisi - o nama (2)

Efektívne využitie času a zdrojov

Denne prehľadávať stovky verejných zákaziek s cieľom nájdenia novej obchodnej príležitosti je nemožné. Spoľahlivo vyberáme relevantné oznámenia pomocou vyhľadávania na báze kľúčových slov a informujeme našich klientov e-mailom.